محل تبلیغات شما
های عزیزان!:)
چطور مطورایین کیوتیا؟
همونطور که میبینین 20 روز تا سال نو مونده و این سومین عیدیه که من اینجاعم!(دست و جیغ و هوراااا) هر چند امسال خیلی درست حسابی نبودم ولی خب بازم به آرامگاه ابدی خودم(وبلاگ) برگشتم!
با کرونا چه میکنین؟ همتون زنده این؟ D: والا این کرونا هم نتونست تغییری در من ایجاد کنه نه استرسی دارم نه دستامو میشورم و. در کل من تنبلم تو این قضیهXD
امسال خیــلی زود گذشت چون پارسال این موقع رو عینِ چی یادمه ولی خب ناشکری نباشه از امسال خیلی راضی نبودم و میخوام از سال 99 که آخرین سالِ این قرن به حساب میاد نهایت لذت رو ببرم و اصلا به خودم فشار نیارم، راستی بابامو با بدبختی راضی کردم از یه پیج اینستا واسم یه کیلو اسلایم بنفش و یه اسکوییشی یونی کرن(اسب تک شاخ) سفارش داده و هر وقت آوردن ایشالا عکسشو تو وب پست میکنم
امسال هیچ انیمه ای ندیدم بچه ها باورتون میشه؟ کلا امسالو ریدم من:/ من هر سال این موقع پستِ مخصوص عید رو آماده کرده بودم و رو ساعت دقیق تحویل سال گذاشته بودم ولی امسال واقعا خیلی تنبلی کردم:|البته قول میدم یه پست خیلی خوب واسه عید آماده کنم هر چند این عید بخاطر این ویروس مسخره(کرونا) بیشتر عید دیدنی ها تعطیله و فکر نکنم از اون سیزده بدر های هر سالمون خبری باشه عررررر:"( خب دیگه من آف شم ایشالا فردا یه سر وبتون میزنم باهم گپ بزنیم!
بایز لاوز×-×
پ ن: آقا نظر سنجی دکوری نیستا برین تو stuff شرکت کنین دیهXD
#بیست_روز_تا_سال_99
#عید

آن گونه که انسان می اندیشد(1)

یکم شهریور یادبود وبم

سال هـزار و سیـصد و نــود و نــــ99ـــه~

یه ,سال ,عید ,رو ,خیلی ,ولی ,سال 99 ,این موقع ,امسال خیلی ,هر چند ,روز تا

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کاردرارتفاع وایمنی درارتفاع בَرهــَـــــــــــــــــــــــــᓄ ᓄــפּـزیــڪ ❤️ یک عصرِ پاییزی در گوشه-کنارِ 'تو' ❤️ inlecbiopel Sourgh ovniheri مشاوران ناحیه یک آموزش و پرورش شهرستان همدان فرهنگی ادبی علمی آموزشی Clara's style William's site