محل تبلیغات شما
در لحظه ای که گل داد سر شاخه های شمشاد.
اسفند زندگی را تحویل سال نو داد:)
سال 1399 مبارک

خب طبق معمولِ هرسال الان که این پست انتشار یافته ساعت 7 و 19 دیقه و 37 ثانیه هسXD و سومین عیدی که من توی وبم جشن میگیرم! البته امسال با دو سال قبل یکم فرق داره چون وب قبلیم(دخملانه ها) حذف شد اما اشکال نداره چون ممکنه سال دیگه این موقع این وبمم نباشه.! بگذریم^-^
سال 98 واسه خیلیامون شیرین نبود و مشکلات به اوج خودش رسیده بود اما با اومدن سال 99 انگار امید تازه ای تو دلمون شکل گرفت و این جای خوشحالی داره:) بیاین با هم یه تصمیمی داشته باشیم بچه ها! سعی کنیم حداقل یکی از عادت های بدمون( مهم نیست کوچیک باشه یا بزرگ) رو ترک کنیم و یه خصوصیت خوب به خودمون اضافه کنیم،شاید در نگاه اول از نظرمون کار بیهوده ای باشه اما خیلی رومون تاثیر داره،بیاین تو این سال که سال آخر قرنِ 300 هست نهایت لذت رو ببریم و همه ی انرژی های بد رو از خودمون دور کنیم، میدونم کار سختیه ولی حداقل امتحانش که مجانیه مگه نه؟ بیاین به هیچی فکر نکنیم و زندگیمونو با آرامش ادامه بدیم،مطمئن باشین که میتونیم! خودم به شخصه میخوام چند تا کار بکنمXD یک:ناخن خوردنو ترک کنم:| دو:انقد شکلات نخورمD: سه:بیشتر کتاب بخونم*-* چهار:آرمی بشم^-^ پنج:درس بخونم:/ دیگه بسه همین چن تا کار خودش شاخ غول شکستنهXD
من سر سال تحویل همتونو دعا کردم امیدوارم شما هم به یاد من بوده باشیدD:
یه چند تا اطلاعات از سال جدید بدم بهتون امسال سال موشه و رنگ سال هم آبیِ مرجانی(فکر کنم). امسال کبیسه هست و ینی اسفند سی روزه@-@ شعار موشم اینه: من فرمانروایی میکنم.
یه چیزیم بهتون بگم و برم، ایشالااااا امسال خیلی خیلی بهتر از پارسال باشه و همه به تموم آرزو هاشون برسن، همه سلامت باشیم و دل هممون شاد و خوش باشه و کنار عزیزامون نهایت لذت رو ببریم:)♡
خاب دیه سر سال نو خیلی پر حرفی نمیکنم؛ فقد مث هر سال یه عیدی واستون دارمXD
ملیکا دوستون داره:")♡~♡

آن گونه که انسان می اندیشد(1)

یکم شهریور یادبود وبم

سال هـزار و سیـصد و نــود و نــــ99ـــه~

سال ,یه ,باشه ,خیلی ,امسال ,رو ,نهایت لذت ,لذت رو ,رو ببریم ,سال نو ,چند تا

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ الهام دانلود آهنگ جدید tadeteddi hurttekmentro Evelyn's blog bueprudorwal Leta's page امور فرهنگی ودینی Nellie's notes Clifford's receptions